S-a stins din viață omul de afaceri Petre Cocoloș – Țuky…
Comunitatea giurgiuveană este în doliu după ce Petre Cocoloș, cunoscut de apropiați și prieteni drept Țuky, s-a stins din viață la vârsta de 66 de ani.
Familia anunță cu profundă durere trecerea la cele veșnice a celui care a fost un soț devotat, tată iubitor și bunic atent, dar și un om de afaceri respectat în municipiu. Dispariția sa lasă un gol imens în sufletele celor care l-au cunoscut și apreciat.
Trupul neînsuflețit este depus la Capela Bisericii „Sfinții Martiri Brâncoveni”, unde cei care doresc îi pot aduce un ultim omagiu și pot fi alături de familie în aceste momente grele.
Slujba de înmormântare va avea loc la aceeași Biserică, iar înmormântarea este programată luni, 23 februarie, la cimitirul Smârda.
Dumnezeu să îl ierte și să îl odihnească în rândul drepților!














Lasă un răspuns