Get Adobe Flash player
+37
°
C
+38°
+23°
Giurgiu
, 22
+39°+24°
+39°+23°
+37°+21°
+39°+23°
+38°+21°
+39°+21°
Prognoză pe 7 zile

Arhive

Giurgiuveanca noastră inspector principal de poliţie Roxana Popazu, noul purtător de cuvânt al Poliţiei de Frontieră Române! Felicitări şi mult succes în continuare!

Inspectorul principal de poliţie Roxana Popazu este începând de vineri, 15 aprilie a.c., noul purtător de cuvânt al Inspectoratului General al Poliţiei de Frontieră (IGPF) Române .

Până în prezent,  Roxana Popazu a deţinut funcţia de  purtător de cuvânt al Inspectoratului Teritorial al Poliției de Frontieră (ITPF) Giurgiu.

Înainte de a intra în această funcţie, anul trecut în februarie, Roxana Popazu a lucrat 14 ani în cadrul Poliţiei Municipiului Giurgiu.

Este o profesionistă în domeniu, cu care cotidianul „Giurgiuveanul” a avut o foarte bună colaborare, o felicităm şi îi dorim mult succes în noua sa funcţie!

Advertisement

Arhive